| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUW 10SQ-D2 |
| Tip | Pasivni bez kutije |
| Veličina cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 450 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Osjetljivost (dB) | 86 |
| Montažni promjer | 236 mm |
| Dubina ugradnje | 148 mm |
| Rezonantna frekvencija (Fs) | 40.2 Hz |
| Garancija u godinama | 1 |
-24%
🔈
Pasivni bez kutije
⚡
450 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
2x2
🔊
86 dB
Subwoofer Ground Zero GZUW 10SQ-D2
249,00 € Izvorna cijena bila je: 249,00 €.189,00 €Trenutna cijena je: 189,00 €.
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 249,00 €
Na zalihi
Šifra: GZUW10SQ-D2
Kategorije: 25 cm (10"), Akcija, Pasivni bez kutije, Subwooferi, Subwooferi Akcija






