| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRW 25-D2 |
| Tip | Pasivni bez kutije |
| Veličina cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 600 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Montažni promjer | 228 mm |
| Dubina ugradnje | 151 mm |
| Rezonantna frekvencija (Fs) | 26.3 Hz |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Pasivni bez kutije
⚡
600 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
2x2
Subwoofer Ground Zero GZRW 25-D2
199,00 €
Na zalihi
Šifra: GZRW25-D2
Kategorije: 25 cm (10"), Pasivni bez kutije, Subwooferi








