| Proizvođač | ESX |
|---|---|
| Model | VE 1522 |
| Tip | Pasivni bez kutije |
| Veličina cm (inch) | 38 cm (15") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 4000 |
| Maksimalna snaga (W) | 8000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Osjetljivost (dB) | 90 |
| Montažni promjer | 358 mm |
| Dubina ugradnje | 260 mm |
| Rezonantna frekvencija (Fs) | 35 Hz |
| Garancija u godinama | 1 |
-5%
🔈
Pasivni bez kutije
⚡
4000 W RMS
📏
38 cm (15")
Ω
2x2
🔊
90 dB
Subwoofer ESX VE 1522
579,00 € Izvorna cijena bila je: 579,00 €.549,00 €Trenutna cijena je: 549,00 €.
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 579,00 €
Na zalihi
Šifra: VE1522
Kategorije: 38 cm (15"), Akcija, Pasivni bez kutije, Subwooferi, Subwooferi Akcija






