| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTF 4.0X |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 70 – 20.000 |
| Montažni promjer | 93 mm |
| Dubina ugradnje | 51 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
70 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
3
Autozvučnik Ground Zero GZTF 4.0X
64,00 €
Na zalihi
Šifra: GZTF4.0X
Kategorije: 10 cm (4.0"), Auto zvučnici, Koaksijalni








