| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ME462 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 x 15 cm (4" x 6") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 75 |
| Maksimalna snaga (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 68 – 22.000 |
| Montažni promjer | 89 x 141 mm |
| Dubina ugradnje | 48 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
75 W RMS
📏
10 x 15 cm (4" x 6")
Ω
3
Autozvučnici Musway ME462
49,00 €
Na zalihi
Šifra: ME462
Kategorije: 10 x 15 cm (4" x 6"), Auto zvučnici, Koaksijalni








