| Proizvođač | Crunch |
|---|---|
| Model | DSX462 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 x 15 cm (4" x 6") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 140 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Montažni promjer | 144 x 89 mm |
| Dubina ugradnje | 53 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
70 W RMS
📏
10 x 15 cm (4" x 6")
Ω
4
Autozvučnici Crunch DSX462
47,90 €
Na zalihi
Šifra: DSX462
Kategorije: 10 x 15 cm (4" x 6"), Auto zvučnici, Koaksijalni


