| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCS 46CX |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 x 15 cm (4" x 6") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 110 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 80 – 20.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni promjer | 90 x 141 mm |
| Dubina ugradnje | 48 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
70 W RMS
📏
10 x 15 cm (4" x 6")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZCS 46CX
65,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCS46CX
Kategorije: 10 x 15 cm (4" x 6"), Auto zvučnici, Koaksijalni






