| Proizvođač | JBL |
|---|---|
| Model | Stage3 607C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 50 |
| Maksimalna snaga (W) | 250 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 55 – 20.000 |
| Montažni promjer | 127 mm |
| Dubina ugradnje | 48.5 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
50 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Autozvučnici JBL Stage3 607C
109,00 €
Na zalihi
Šifra: Stage3607C
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni










