| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ME32 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 8.7 cm (3.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 50 |
| Maksimalna snaga (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 85 – 22.000 |
| Montažni promjer | 78 mm |
| Dubina ugradnje | 39 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
50 W RMS
📏
8.7 cm (3.5")
Ω
3
Autozvučnici Musway ME32
39,00 €
Na zalihi
Šifra: ME32
Kategorije: 8.7 cm (3.5"), Auto zvučnici, Koaksijalni










