| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCS 8.7CX |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 8.7 cm (3.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 50 |
| Maksimalna snaga (W) | 90 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 100 – 20.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni promjer | 80 mm |
| Dubina ugradnje | 43 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
50 W RMS
📏
8.7 cm (3.5")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZCS 8.7CX
43,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCS8.7CX
Kategorije: 8.7 cm (3.5"), Auto zvučnici, Koaksijalni




