| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | CSB42X |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 75 – 22.000 |
| Material membrane | Fiberglass |
| Montažni promjer | 91 mm |
| Dubina ugradnje | 43 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
4
Autozvučnici Musway CSB42X za BMW
199,00 €
Na zalihi
Šifra: CSB42X
Kategorije: 10 cm (4.0"), Auto zvučnici, Koaksijalni
Tehnički podaci
Zadnje pregledani proizvodi
-
Autozvučnici Musway CSB4.2C za BMW
249,00 € -
Autopojačalo sa procesorom Ground Zero GZDSP 4.80A-PRO
499,00 €Izvorna cijena bila je: 499,00 €.299,00 €Trenutna cijena je: 299,00 €.
















