| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTF 69X |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 15 x 23 cm (6" x 9") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 130 |
| Maksimalna snaga (W) | 190 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 40 – 22.000 |
| Montažni promjer | 152 x 214 mm |
| Dubina ugradnje | 85 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
130 W RMS
📏
15 x 23 cm (6" x 9")
Ω
3
Autozvučnici Ground Zero GZTF 69X
119,00 €
Na zalihi
Šifra: GZTF69X
Kategorije: 15 x 23 cm (6" x 9"), Auto zvučnici, Koaksijalni








