| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIF69 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 15 x 23 cm (6" x 9") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 120 |
| Maksimalna snaga (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Osjetljivost (dB) | 92 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 40 Hz – 20 kHz |
| Montažni promjer | 152 x 214 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za par |
🔈
Koaksialni
⚡
120 W RMS
📏
15 x 23 cm (6" x 9")
Ω
4
🔊
92 dB
Autozvučnici Ground Zero GZIF 69
99,00 €
Na zalihi
Šifra: GZIF69
Kategorije: 15 x 23 cm (6" x 9"), Auto zvučnici, Koaksijalni








