| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRC 165.3SQ-ACT |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 150 |
| Maksimalna snaga (W) | 230 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Osjetljivost (dB) | 90 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 35Hz – 25000Hz |
| Dubina ugradnje | 68mm |
| Montažni promjer | 142.5mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
150 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
🔊
90 dB
Autozvučnici Ground Zero GZRC 165.3SQ-ACT
349,00 €
Na zalihi
Šifra: GZRC165.3SQ-ACT
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni


