| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCC 165.2SQL |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 160 |
| Maksimalna snaga (W) | 300 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Osjetljivost (dB) | 96 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50Hz – 22000Hz |
| Dubina ugradnje | 71.5mm |
| Montažni promjer | 145mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
160 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
🔊
96 dB
Autozvučnici Ground Zero GZCC 165.2SQL
359,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCC165.2SQL
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni


