| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIF 6.5 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 80 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50 – 20.000 |
| Montažni promjer | 142.5 mm |
| Dubina ugradnje | 63 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
80 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZIF 6.5
69,00 €
Na zalihi
Šifra: GZIF6.5
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Koaksijalni








