| Proizvođač | Crunch |
|---|---|
| Model | GTS62 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 90 |
| Maksimalna snaga (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 59 – 22.000 |
| Material membrane | Impp |
| Montažni promjer | 143 mm |
| Dubina ugradnje | 55 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
90 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Auto zvučnici CRUNCH GTS62
59,90 €
Na zalihi
Šifra: GTS62
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Koaksijalni








