| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCK 165 SPL |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Maksimalna snaga (W) | 250 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50 – 4.000 |
| Material membrane | Papir |
| Montažni promjer | 145 mm |
| Dubina ugradnje | 71.5 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena po komadu |
🔈
Srednjetonci
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZCK 165XSPL
79,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCK165XSPL
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci
Tehnički podaci
Zadnje pregledani proizvodi
-
Autozvučnici Ground Zero GZCM8.0SPL
99,00 €Izvorna cijena bila je: 99,00 €.59,00 €Trenutna cijena je: 59,00 €.









