| Proizvođač | Vibe |
|---|---|
| Model | POWERBOX800.1D-V3 |
| Broj kanala | 1-kanalni |
| Snaga 4 Ohm (RMS) | 1 x 370 |
| Snaga 2 Ohm (RMS) | 1 x 600 |
| Snaga 1 Ohm (RMS) | 1 x 800 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 20 Hz – 250 Hz |
| Frekvencijski raspon (Hz) | 20Hz – 250Hz |
| Subsonic | 5 Hz – 50 Hz |
| Dimenzije | 55 x 149 x 284 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🎚️
1-kanalni
⚙️
1 x 370 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 800 RMS @ 1ohm
Autopojačalo Vibe POWERBOX800.1D-V3
279,00 €
Na zalihi
Šifra: POWERBOX800.1D-V3
Kategorije: 1-kanalni, Auto pojačala




