| Proizvođač | Crunch |
|---|---|
| Model | GPX4400.1D |
| Broj kanala | 1-kanalni |
| Snaga 4 Ohm (RMS) | 1 x 700 W |
| Snaga 2 Ohm (RMS) | 1 x 1200 W |
| Snaga 1 Ohm (RMS) | 1 x 2200 W |
| Faktor izobličenja (THD) | < 0,5 % (80 Hz) |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 35 Hz @ 12 dB |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimenzije | 254 x 46 x 395 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🎚️
1-kanalni
⚙️
1 x 700 W RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 2200 W RMS @ 1ohm
Autopojačalo Crunch GPX4400.1D
299,00 €
Na zalihi
Šifra: GPX4400.1D
Kategorije: 1-kanalni, Auto pojačala






