| Proizvođač | ESX |
|---|---|
| Model | QL750.1(24V) |
| Broj kanala | 1-kanalni |
| Snaga 4 Ohm (RMS) | 1 x 300 W |
| Snaga 2 Ohm (RMS) | 1 x 500 W |
| Snaga 1 Ohm (RMS) | 1 x 750 W |
| Odnos signal/šum | > 81 dB |
| Faktor izobličenja (THD) | <0,01% |
| Damping faktor | >220 dB |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimenzije | 226 x 43 x 120 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🎚️
1-kanalni
⚙️
1 x 300 W RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 750 W RMS @ 1ohm
Autopojačalo ESX QL750.1(24V)
299,00 €
Na zalihi
Šifra: QL750124V
Kategorije: 1-kanalni, Auto pojačala






