| Proizvođač | Edge |
|---|---|
| Model | EDUPRO6-E3 |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 400 |
| Maksimalna snaga (W) | 800 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Osjetljivost (dB) | 99 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 110Hz – 12000Hz |
| Dubina ugradnje | 70mm |
| Montažni promjer | 145mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za par |
🔈
Srednjetonci
⚡
400 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
🔊
99 dB
Autozvučnici Edge EDUPRO6-E3
109,99 €
Zaliha: Na zalihi
Šifra: EDUPRO6-E3
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci








