| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRK 165SQ |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 110 |
| Maksimalna snaga (W) | 160 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 35 – 4.000 |
| Material membrane | Aluminium |
| Montažni promjer | 142.5 mm |
| Dubina ugradnje | 68 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
110 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Autozvučnici Ground Zero GZRK 165SQ
119,00 €
Na zalihi
Šifra: GZRK165SQ
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Srednjetonci








