| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ME572 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 13 x 18 cm (5" x 7") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 80 |
| Maksimalna snaga (W) | 160 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 63 – 22.000 |
| Montažni promjer | 124 x 181 mm |
| Dubina ugradnje | 58 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
80 W RMS
📏
13 x 18 cm (5" x 7")
Ω
3
Autozvučnici Musway ME572
69,00 €
Na zalihi
Šifra: ME572
Kategorije: 13 x 18 cm (5" x 7"), Auto zvučnici, Koaksijalni








