| Proizvođač | Autotek |
|---|---|
| Model | ATX572 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 13 x 18 cm (5" x 7") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 90 |
| Maksimalna snaga (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 63 – 22.000 |
| Montažni promjer | 128 x 182 mm |
| Dubina ugradnje | 53 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
90 W RMS
📏
13 x 18 cm (5" x 7")
Ω
4
Autozvučnici Autotek ATX572
45,00 €
Na zalihi
Šifra: ATX572
Kategorije: 13 x 18 cm (5" x 7"), Auto zvučnici, Koaksijalni






