| Proizvođač | Renegade |
|---|---|
| Model | RSM52B |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Material membrane | Synthetic |
| Montažni promjer | 110 mm |
| Dubina ugradnje | 25 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
4
Zvučnici RENEGADE RSM52B
59,90 €
Na zalihi
Šifra: RSM52B
Kategorija: Auto zvučnici










