| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIF 5.2 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 110 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 60 – 20.000 |
| Montažni promjer | 117.5 mm |
| Dubina ugradnje | 56 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
70 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZIF 5.2
59,00 €
Na zalihi
Šifra: GZIF5.2
Kategorije: 13 cm (5.25"), Auto zvučnici, Koaksijalni








