| Proizvođač | Renegade |
|---|---|
| Model | RSM62W |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 80 |
| Maksimalna snaga (W) | 160 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Material membrane | Synthetic |
| Montažni promjer | 125 mm |
| Dubina ugradnje | 25 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
80 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Zvučnici RENEGADE RSM62W
69,90 €
Na zalihi
Šifra: RSM62W
Kategorija: Auto zvučnici










