| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCS 12CX |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 12 cm (4.7") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 75 – 20.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni promjer | 109 mm |
| Dubina ugradnje | 50 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
12 cm (4.7")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZCS 12CX
64,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCS12CX
Kategorije: Auto zvučnici, Koaksijalni




