Alpine SPC-R100-DU Adventure Audio – Rješenje za akustična ograničenja vašeg kampera
Glavne prednosti:
- Iznimno plitki oblik: Zahvaljujući inovativnom dizajnu zvučnici su vrlo niski (visina 45 mm), što omogućuje montažu bez rezanja armaturne ploče.
Tehničke specifikacije:
| Tip zvučnika: | 12 cm radijalni zvučnik punog raspona (full-range) |
| Snaga (RMS / Peak): | 45 W / 180 W |
| Frekvencijski odziv: | 100 Hz – 20 kHz |
| Impedancija: | 4 Ohma |
| Dubina ugradnje: | Samo 12 mm |