| Proizvođač | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKDEATH12D4-V3 |
| Tip | Pasivni bez kutije |
| Veličina cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 1500 |
| Maksimalna snaga (W) | 4500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×4 |
| Osjetljivost (dB) | 84 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 25Hz – 850Hz |
| Dubina ugradnje | 175mm |
| Montažni promjer | 283mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Pasivni bez kutije
⚡
1500 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
2x4
🔊
84 dB
Subwoofer Vibe BLACKDEATH12D4-V3
279,99 €
Na zalihi
Šifra: BLACKDEATH12D4-V3
Kategorije: 30 cm (12"), Pasivni bez kutije, Subwooferi






