| Proizvođač | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 712F-D2 |
| Tip | Pasivni bez kutije |
| Veličina cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 1500 |
| Maksimalna snaga (W) | 4500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Rezonantna frekvencija (Fs) | 32.13HZ |
| Dubina ugradnje | 228.6mm |
| Montažni promjer | 288.9mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Pasivni bez kutije
⚡
1500 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
2x2
Subwoofer Digital Designs 712F-D2
399,00 €
Na zalihi
Šifra: 712F-D2
Kategorije: 30 cm (12"), Subwooferi




