| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCK 200XSPL |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 150 |
| Maksimalna snaga (W) | 300 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50 – 6.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni promjer | 183 mm |
| Dubina ugradnje | 71,5 mm; 86 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
150 W RMS
📏
20 cm (8")
Ω
4
Auto zvučnik Ground Zero GZCK 200XSPL
109,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCK200XSPL
Kategorije: Auto zvučnici, Srednjetonci




