| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | CLM40F |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 75Hz – 18000Hz |
| Dubina ugradnje | 29mm |
| Montažni promjer | 92mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Mercedes-Benz C / GLC / E |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
4
Autozvučnici za Mercedes Musway CLM40F
79,00 €
Na zalihi
Šifra: CLM40F
Kategorije: 10 cm (4.0"), Auto zvučnici, Koaksijalni


