| Proizvođač | ESX |
|---|---|
| Model | QXT6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 90 |
| Maksimalna snaga (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 50Hz – 24000Hz |
| Dubina ugradnje | 44mm |
| Montažni promjer | 166mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Ford Transit 2014>, Ford Tourneo 2016> |
🔈
Komponentni sistem
⚡
90 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Autozvučnici za Ford ESX QXT6.2C
249,00 €
Na zalihi
Šifra: QXT6.2C
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni


