| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | MS52 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 80 |
| Maksimalna snaga (W) | 160 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 68 – 22.000 |
| Montažni promjer | 115 mm |
| Dubina ugradnje | 54 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
80 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
3
Autozvučnici Musway MS52
89,00 €
Na zalihi
Šifra: MS52
Kategorije: 13 cm (5.25"), Auto zvučnici, Koaksijalni










