| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | MS4.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 140 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 75 – 22.000 |
| Montažni promjer | 94 mm |
| Dubina ugradnje | 49 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
70 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
3
Autozvučnici Musway MS4.2C
149,00 €
Na zalihi
Šifra: MS4.2C
Kategorije: 10 cm (4.0"), Auto zvučnici, Komponentni










