| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ML3M |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 7 cm (3") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 200Hz – 10000 Hz |
| Dubina ugradnje | 39mm |
| Montažni promjer | 72mm |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za par |
🔈
Srednjetonci
⚡
60 W RMS
📏
7 cm (3")
Ω
4
Autozvučnici Musway ML3M
119,00 €
Na zalihi
Šifra: ML3M
Kategorije: Auto zvučnici, Srednjetonci








