| Proizvođač | Musway |
|---|---|
| Model | ME42 |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 76 – 22.000 |
| Montažni promjer | 94 mm |
| Dubina ugradnje | 45 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
3
Autozvučnici Musway ME42
49,00 €
Na zalihi
Šifra: ME42
Kategorije: 10 cm (4.0"), Auto zvučnici, Koaksijalni










