| Proizvođač | JBL |
|---|---|
| Model | Club 602CTP |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 70 |
| Maksimalna snaga (W) | 210 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 55 – 20.000 |
| Montažni promjer | 127 mm |
| Dubina ugradnje | 51.5 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
70 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Autozvučnici JBL Club 602CTP
159,00 €
Nema na zalihi
Šifra: Club602CTP
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni








