| Proizvođač | Hifonics |
|---|---|
| Model | ZS6.2E |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Maksimalna snaga (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 55 – 24.000 |
| Montažni promjer | 144 mm |
| Dubina ugradnje | 64 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
-10%
🔈
Komponentni sistem
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Hifonics ZS6.2E
199,00 € Izvorna cijena bila je: 199,00 €.179,00 €Trenutna cijena je: 179,00 €.
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 199,00 €
Na zalihi
Šifra: ZS6.2E
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Akcija, Auto zvučnici, Auto zvučnici Akcija, Komponentni












