HiFonics VULCAN VX6.2C – Komponentni sustav za savršenu zvučnu sliku
Serija VULCAN VX predstavlja HiFonics-ov odgovor na potrebe za cjenovno optimiziranim, ali robusnim zvučnicima koji ne prave kompromise u pogledu kvalitete zvuka. Model VX6.2C kao komponentni sustav omogućuje odvojenu montažu visokotonaca, što bitno poboljšava zvučnu scenu i detalje u kabini vozila.
Glavne prednosti:
- Svileni visokotonci: 25-milimetarski visokotonci s svilenom kupolom i neodimskim magnetom osiguravaju iznimno detaljnu reprodukciju visokih tonova.
- Napredne razdjelnike frekvencija: Kvalitetni 12dB razdjelniku frekvencija uključuju 3-stupanjsko podešavanje razine visokotonca i zaštitu od preopterećenja.
- Visoka snaga i dinamika: Sa 100 W RMS snage, sustav osigurava stabilnu i dinamičnu reprodukciju u cijelom frekvencijskom rasponu.
- Širok frekvencijski odziv: Sustav pokriva područje od 56 Hz do 22.000 Hz, što omogućuje duboke basovske linije i čiste visine.
- Kompletna oprema: Priložene su zaštitne mrežice s ukrasnim prstenom za sigurnu i estetsku ugradnju u vozilo.
Tehničke specifikacije:
| Tip sustava: | 16,5 cm (6,5″) 2-sustavni komponentni sustav |
| Snaga (RMS / Max): | 100 W / 200 W |
| Impedancija: | 4 Ω |
| Frekvencijski raspon: | 56 Hz – 22.000 Hz |
| Visokotonac: | 25 mm svilena kupola (Neodim) |
| Razdjelnik frekvencija: | 12dB s podešavanjem razine i zaštitom |
| Dubina ugradnje: | Bas: 58 mm / Visokotonac: 18 mm |
| Promjer ugradnje: | Bas: 143 mm / Visokotonac: 50,5 mm |
U paketu dobivate: Par nisko-srednjetonaca, par visokotonaca s razdjelnnicima frekvencija, zaštitne mrežice i montažni pribor.












