| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUM 80SQ |
| Tip | Srednjetonci |
| Nominalna snaga RMS (W) | 50 |
| Maksimalna snaga (W) | 80 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Osjetljivost (dB) | 90 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 200Hz – 6000Hz |
| Dubina ugradnje | 35mm |
| Montažni promjer | 77mm |
| Veličina zavojnice | 25 mm / 1″ |
| Garancija u godinama | 1 |
| Ostalo | Cijena za par |
🔈
Srednjetonci
⚡
50 W RMS
Ω
3
🔊
90 dB
Autozvučnici Ground Zero GZUM 80SQ
199,00 €
Na zalihi
Šifra: GZUM80SQ
Kategorije: Auto zvučnici, Srednjetonci






