| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTC 130.2X |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 80 |
| Maksimalna snaga (W) | 130 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 60 – 22.000 |
| Montažni promjer | 117.5 mm |
| Dubina ugradnje | 61 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
80 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
3
Autozvučnici Ground Zero GZTC 130.2X
139,00 €
Na zalihi
Šifra: GZTC130.2X
Kategorije: 13 cm (5.25"), Auto zvučnici, Komponentni








