Autozvučnici Ground Zero GZRF 6.5SQX
119,00
Ground Zero GZRF 6.5SQX je 16,5-cm 2-stazni koaksijalni par s aluminijskom membranom, 25-mm svilenim tweeterom, 100 W RMS, 3 Ω impedancijom, 91 dB osjetljivošću i priloženim zaštitnim mrežicama.
Na zalihi
Ekskluzivno CarAudioEmpire jamstvo
3 godine jamstva Besplatno
🚚 Dostava u roku 2 radna dana
Šifra: GZRF6.5SQX Kategorije: , ,
Opis
Ground Zero GZRF 6.5SQX – 16,5 cm 2-stazni koaksijalni autozvučnici
Ključne značajke
  • Aluminijska membrana za brz i precizan odziv
  • 25 mm svilena kupola za glatke visoke tonove
  • Visoka učinkovitost (91 dB) i 3 Ω za OEM-friendly ugradnju
  • Čelična košara bez rezonanci, gumeni ovjes, Conex® spider
  • Zaštita tweetera i od preopterećenja, priložene mrežice
Tehničke specifikacije
  • Tip: 2-stazni koaksijalni zvučnici
  • Promjer: 165 mm
  • Snaga: 100 W RMS / 140 W max
  • Impedancija: 3 Ω
  • Osjetljivost: 91 dB
  • Frekvencijski raspon: 50 Hz – 24 kHz
  • High-pass skretnica: 6 dB/okt (tweeter)
  • Ugradbeni promjer: 142,5 mm
  • Ugradbena dubina: 68 mm
  • Motor: ferit
Tehnički podaci
Proizvođač
Ground Zero
Model
GZRF6.5SQX
Tip
Koaksialni
Veličina cm (inch)
16.5 cm (6.5")
Nominalna snaga RMS (W)
100
Maksimalna snaga (W)
140
Impedanca (Ohm)
3
Osjetljivost (dB)
91
Frekvencijski odaziv (Hz)
50Hz – 24kHz
Dubina ugradnje
68mm
Montažni promjer
142.5mm