| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZHC 165.2 |
| Tip | Srednjetonci |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 130 |
| Maksimalna snaga (W) | 220 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Osjetljivost (dB) | 88 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 40Hz – 24000Hz |
| Dubina ugradnje | 69mm |
| Montažni promjer | 144mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Srednjetonci
⚡
130 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
🔊
88 dB
Autozvučnici Ground Zero GZHC 165.2
399,00 €
Na zalihi
Šifra: GZHC165.2
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni


