| Proizvođač | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCF 7104XSPL |
| Tip | Koaksialni |
| Veličina cm (inch) | 18 x 25 cm (7" x 10") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 200 |
| Maksimalna snaga (W) | 300 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 35 – 25.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni promjer | 238.5 x 165 mm |
| Dubina ugradnje | 86 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
200 W RMS
📏
18 x 25 cm (7" x 10")
Ω
4
Autozvučnici Ground Zero GZCF 7104XSPL
179,00 €
Na zalihi
Šifra: GZCF7104XSPL
Kategorije: 15 x 23 cm (6" x 9"), Auto zvučnici, Koaksijalni






