| Proizvođač | Edge |
|---|---|
| Model | EDST215C-E6 |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 60 |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | 80HZ – 20KHZ |
| Dubina ugradnje | 41mm |
| Montažni promjer | 116mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
60 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
4
Autozvučnici Edge EDST215C-E6
57,99 €
Na zalihi
Šifra: EDST215C-E6
Kategorije: 13 cm (5.25"), Auto zvučnici, Komponentni


