| Proizvođač | Crunch |
|---|---|
| Model | DSX 6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna snaga RMS (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Montažni promjer | 145 mm |
| Dubina ugradnje | 45 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici Crunch DSX 6.2C
109,00 €
Na zalihi
Šifra: DSX6.2C
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni


