| Proizvođač | CL Italia |
|---|---|
| Model | CL-018165SET |
| Tip | Komponentni sistem |
| Veličina cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Maksimalna snaga (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvencijski odaziv (Hz) | Bass: 55-8KHz / TW: 3.5-20KHz |
| Montažni promjer | 145 mm |
| Dubina ugradnje | 60 mm |
| Garancija u godinama | 1 |
🔈
Komponentni sistem
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Autozvučnici CL ITALIA CL-018165SET
65,00 €
Na zalihi
Šifra: CL-018165SET
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Auto zvučnici, Komponentni




